Paskolų klubas paskola

Pirma paskola

Su šia bendrove galite gauti pirmą arba antrą paskolą. Refinansuoti paskolas rekomenduojame su FinBee. Šią kompaniją rasite pateiktą žemiau. Aplamai vertinant bendrą įmonės vaizdą ir lyginant su kitomis, jos visos yra panašios su savo pliusais ir minusais. Pliusus gal įvardinčiau tokius, kad žmonės neturintys nuolatinių pajamų arba dirbantys užsienyje, gali pildyti paraišką. Tai toli gražu ne kiekviena teikia tokią paslaugą. Koks procesas Jūsų laukia:

  1. Užsiregistruojant reikia užpildyti formą.
  2. Užpildžius savo duomenis sužinote palūkanų dydį.
  3. Jei netenkina palūkanos, galima keisti sumą.

Šiaip tai viena iš pirmųjų kompanijų kuri pradėjo tokią veiklą. Turima omenyje, kad paprasti žmonės kurie nori investuoti savo pinigus, gali jungtis prie platformos ir investuoti į paskolas. Toks skolinimosi būdas yra labai paplitęs Amerikoje ir Anglijoje. Žinoma apie jus investuojai nežino. Visi duomenys yra saugomi ir įmonė užtikrina jų konfidencialumą. Jei tai būtų pirma paskola ir atitinkate visus keliamus reikalavimus tai pinigus gautumėte beveik iškarto.

Sutarties sudarymo mokestis nuo 4,9%. Žodelis "nuo" reiškia, kad paimtas mažiausias galimas variantas. Tai lemia daug faktorių kaip ir paskolų palūkanos. Geras kredito istorija užskaitoma kaip pusė darbo link teigiamo atsakymo paskolos išdavimui. Kreditingumas tikrinamas per "CreditInfo". Norint paimti, kad ir 10000€ paskolą nereikia jokio užstato. Tiesa, nei vienas iš mūsų rekomenduojamų kompanijų ir nereikalauja užsatato. Su užstatu galima bet kur pasiskolinti, o be užstato jau sunku. Gerai, kad yra tokios bendrovės dalinančius pinigus į kairę ir dešinę.